Mirra i Propolis na gardło suplement diety 30g

Mirra i Propolis na gardło to preparat stworzony w trosce o zdrowie Twojego gardła w oparciu o naturalne, stosowane od wieków składniki i najnowsze osiągnięcia naukowe. Nie zawiera konserwantów, sztucznych substancji słodzących i barwników. Zawiera standaryzowany ekstrakt z propolisu, ekstrakt z balsamowca mirry i skłądniki aktywne, które:

- przynoszą ulgę dla podrażnionego gardła (porost islandzki, prawoślaz lekarski, tymianek, szałwia lekarska, olejek eukaliptusowy, olejek miętowy, mentol)
- łagodzą chrypkę tworząc powłokę ochronną na błonie śluzowej gardła, krtani i strun głosowych (porost islandzki, prawoślaz lekarski)
- ułatwiają odkrztuszanie (czarny bez, tymianek)
- wspierają odporność (witamina C, tymianek, czarny bez, szałwia lekarska), ułatwiają oddychanie (tymianek, olejek eukaliptusowy, olejek miętowy, mentol)

Składniki: cukier, syrop glukozowy, ekstrakt z: porostu islandzkiego, balsamowca mirry, korzenia prawoślazu, owoców bzu czarnego, ziele tymianku, liści szałwi, propolis, witamina C (kwas L-askorbionowy), olejek miętowy, olejek eukaliptusowy, mentol.

Producent: Herbal Monasterium

Wartość odżywcza na 100g

Nazwa składnika
Zawartość w 2 pastylkach
Zawartość w 4 pastylkach
Ekstrakt z porostu islandzkiego
160 mg
320 mg
Propolis
100 mg
200 mg
Ekstrakt z balsamowca mirry
40 mg
80 mg
Witamina C
40 mg (50% RWS*)
80 mg (100% RWS*)
Ekstrakt z korzenia prawoślazu
20 mg
40 mg
Ekstrakt z owoców bzu czarnego
20 mg
40 mg
Ekstrakt z ziela tymianku
20 mg
40 mg
Ekstrakt z liści szałwii
20 mg
40 mg
Olejek miętowy
6 mg
12 mg
Olejek eukaliptusowy
6 mg
12 mg
Mentol
2 mg
4 mg

*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

Dodatkowe informacje

Sposób użycia i zalecana dzienna porcja: pastylkę nalezy ssać powoli aż do całkowitego rozpuszczenia. Dzieci od 6 do 12 r.ż. - 2 pastylki dziennie. Dzieci powyżej 12 r.ż. i dorośli - 4 pastylki dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Masa netto: 30 g (12 pastylek do ssania).
Warunki przechowywania: przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, nie przekraczajacej 25'C, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Ostrzeżenia i ważne informacje: Nie stosować w przypadku uczulenia na jakikolwiek ze składników. Nie stosować u kobiet w ciąży i karmiących piersią. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.